Less is Fine

Aile mesleği tekstil olan iki kardeşin ortak hayali olan Less is Fine markası 2019 mart ayında hayata geçti. Markanın çıkış noktası kaliteli kumaş, dikiş ve kalıbın minimal şıklık ile buluşmasıdır. Koleksiyon sade, şık ve zamansız parçalardan oluşmaktadır.  “you are so beautiful” mottosu ile sade  güzelliğin her an , her kadına yakıştığını ve ön plana çıkardığını vurgular. 

Nihal Demir

İç Mimar ve tasarımcıdır. Monodesign İç mimarlık kurucu ortaklarındandır. Birçok konut ve ticari mekan projesi yapmaktadır. İç mimarlığın yanısıra her zaman ilgi duyduğu moda sektörüne de “Less is Fine” markası ile birlikte katılmış oldu. Amacı yalın güzelliği açığa çıkarmak ve tasarım anlayışı olan sade şıklığı koleksiyonuna yansıtmaktır.

Necati Ünlü

Tekstil üretim ve planlama alanında uzun yıllardır aile şirketinde çalışmaktadır. “Less is Fine” ile birlikte hayalini kurduğu markayı oluşturmuş oldu. Üretim alanındaki bilgi ve tecrübesini, sade ve yalın tasarım anlayışı ile birleştirip kumaş seçiminden, kalıbına kesim ve dikim kalitesine kadar her aşamasını takip etmektedir.